Naše služby

 • Ambulance (pro děti i dospělé)

 • Speciální ambulance

  onemocnění štítné žlázy a endokrinochirurgie hlavy a krku - rhinologická ambulance (nosní neprůchodnost, polyposa nosní, neinfekční rýmy, po FESS, poruchy čichu) - ambulance pro poruchy spánku a chrápání - poradna pro potíže čelistního kloubu - funkčně-korektivní chirurgie v oblasti hlavy a krku - onkologická ambulance (léčba nádorových onemocnění) - ambulance pro prevenci a potíže vznikající při potápění - ambulance kofochirurgická - ušní mikrochirurgické operace - otoneurologická ambulance - poruchy sluchu, závratě, nemoci sluchového nervu - poradna pro potíže se slinnými žlázami - ordinace dětského specialisty otoprotetická poradna (otestování vašeho sluchu, přidělení sluchadla) - otoprotetická poradna(otestování vašeho sluchu, přidělení sluchadla)  

 • Lůžkové oddělení

  Lůžkové oddělení ORL má k dispozici 8 lůžek + 3 lůžka intenzivní péče.

 • Hotelové služby

  Během hospitalizace:
  - pronájem pevné telefonní linky
  - pronájem televizoru
  - hospitalizace v 1 lůžkovém nadstandardním pokoji
  - možnost individuální přípravy jídel
  - pronájem ledničky na pokoji


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace