Videa

Staňte se součástí kardiologického týmu:

Aktuálně hledáme ŽELEZNOU SESTRU na koronární jednotku >>

 

Vánoce 2017:

 

Přednášeli jsme na mezinárodním kongresu Evropské arytmologické společnosti

O nejnovějších technologiích, které jsou v současné době zkoumány pro účely léčby arytmií pohovořil prof. MUDr. Petr Neužil, CSc., FESC na mezinárodním kongresu Evropské arytmologické společnosti v Barceloně.

 

Co nového v problematice arytmií?

Prof. MUDr. Petr Neužil, CSc., FESC přednášel o moderních postupech na světové úrovni. V rámci sympozia na kongresu Evropské arytmologické společnosti prezentoval své poznatky v léčbě arytmií kolegům z celého světa.

 

Uvolněný happening kardiocentra Nemocnice Na Homolce

Naše kardiocentrum uspořádalo 28. listopadu již druhý „Uvolněný happening“, tentokrát věnovaný 100. výročí  vzniku republiky. Mezi pozvanými hosty byly známé osobnosti, jako zpěváci Marta Kubišová a Václav Neckář, herci Iva Janžurová a Pavel Zedníček, klavírista Petr Malásek, jazzman a multinstrumentalista Jiří Stivín, televizní hlasatelka a moderátorka Saskia Burešová, popularizátor vědy Karel Pacner, akademický sochař Michal Moravec nebo malíř romantických obrazů Tomáš Bím. Dárek pro hosty vyrobil umělecký kovář Zdeněk Vítek z Umělecko-průmyslové střední odborné školy v Jaroměři. Zazněla státní hymna jednak v podání Petra Chmely a jeho krásného starožitného hracího strojku, jednak v podání Marty Kubišové a Petra Maláska. Promítal se „seriozní“ dokument s názvem 100 let Nemocnice Na Homolce a improvizovaně promluvili MUDr. Oldřich Šubrt, první ředitel naší nemocnice, a MUDr. Petr Polouček, náš současný ředitel. Celým večerem provázel profesor Petr Neužil.

Fotogalerie z happeningu + speciální KALENDÁRIUM - Ohlédnutí za 100 lety kardiologie (Saskia Burešová)

Uvolněný Happening Kardiocentra 2018 uvedl ve světové premiéře umělecký dokument: 100 let Nemocnice Na Homolce. Dokument vznikl za podpory pracovníků kardiologického oddělení NNH.