Pacienti

  • poskytujeme zdravotní péči ve všech medicínských oborech 
  • jsme specialisté na onemocnění kardiovaskulárního a nervového systému 
  • nabízíme nejmodernější vyšetřovací metody a často jedinečné léčebné postupy
  • při stanovení diagnózy volíme rychlé a pro pacienta co nejméně zatěžující postupy 
  • naši odborníci mají nejvyšší kvalifikaci ve svém oboru 
 

Upozornění: Vážení pacienti, rádi bychom vás upozornili, že veškeré platby, které od vás požadujeme v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb, je třeba uhradit výhradně v pokladnách nemocnice, a to na základě potvrzení o platbě, které vám v pokladnách vydáme. Platby z jiných míst, které by neproběhly v oficiálních pokladních místech, Nemocnice Na Homolce nemůže akceptovat. 

 

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Každá operace mě něco naučí

Neurochirurg Jan Klener o tom, proč mu učarovala „pokročilá mikroneurochirurgie“, zda jsou v mozku nedotknutelné zóny a taky kdy na sále zažívá skutečnou euforii. Titulní rozhovor s primářem neurochirurgie vyšel v magazínu Pátek Lidových novin.

Celý článek

Nejmodernější angiograf spojuje tři pracoviště

Společná experimentální laboratoř 1. lékařské fakulty, Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Nemocnice Na Homolce nově disponuje nejmodernějším angiografem, který umožňuje dokonalé rentgenové zobrazování cév i dalších tkání, orgánů a struktur. Je konfigurován pro hybridní operační sály a vybaven pro 3D rekonstrukce včetně orientačního CT vyšetření (cone-beam CT). 

Celý článek

Další ročník Prague Rhythm 2024 v Praze

Více než dvacítka zahraničních přednášejících, živé přenosy a sekce věnovaná novým technologiím tvoří program 26. ročníku ablačního workshopu Prague Rhythm 2024, který začne v neděli 21. dubna a potrvá do úterý 23. dubna. Sympozium pro arytmology tradičně pořádá Kardiocentrum IKEM ve spolupráci s kardiologickým oddělením Nemocnice Na Homolce pod vedením prof. Petra Neužila. 

Celý článek