V průběhu aktualizace může dojít k částečným omezením dostupnosti informací na webových stránkách naší nemocnice. Děkujeme za pochopení, tým NNH.

Pacienti

  • poskytujeme zdravotní péči ve všech medicínských oborech 
  • jsme specialisté na nemoci kardiovaskulárního a nervového systému 
  • nabízíme nejmodernější vyšetřovací metody a v České republice často jedinečné léčebné postupy
  • při stanovení diagnózy volíme rychlé a pro pacienta co nejméně zatěžující postupy 
  • naši odborníci mají nejvyšší kvalifikaci ve svém oboru 
 

Upozornění: Vážení pacienti, rádi bychom vás upozornili, že veškeré platby, které od vás požadujeme v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb, je třeba uhradit výhradně v pokladnách nemocnice, a to na základě potvrzení o platbě, které vám v pokladnách vydáme. Platby z jiných míst, které by neproběhly v oficiálních pokladních místech, Nemocnice Na Homolce nemůže akceptovat. 

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Otevřeli jsme nově zrekonstruované ARO

Nemocnice Na Homolce dnes slavnostně otevřela nově zrekonstruované a zmodernizované Oddělení anesteziologie a resuscitace. Po Oddělení všeobecné chirurgie se jedná o další realizovaný projekt modernizace lůžkových oddělení nemocnice. 

Celý článek

Alergií přibude, pokud něco nezměníme

V rozhovoru pro vydání deníku MF Dnes doc. Petr Čáp, Ph.D., vedoucí lékař centra alergologie a klinické imunologie Nemocnice Na Homolce, vysvětluje, proč roste počet potravinových alergií, proč se už lépe léčí ty pylové a proč děti mají vyrůstat v tzv. bakteriální „špíně. Rozhovor si můžete přečíst ZDE.

Celý článek