V průběhu aktualizace může dojít k částečným omezením dostupnosti informací na webových stránkách naší nemocnice. Děkujeme za pochopení, tým NNH.

Informace o hospitalizaci

VÍTÁME VÁS V NEMOCNICI NA HOMOLCE

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Nemocnice Na Homolce je renomovaným pracovištěm s komplexní diagnostickou a léčebnou péčí o nemocné s chorobami srdce a cév a o nemocné s chorobami nervové soustavy, především mozku a míchy. Součástí této péče je také léčba onemocnění a poranění páteře. Kromě těchto specializací nabízíme našim pacientům také široké spektrum služeb v oborech všeobecné chirurgie, ortopedie, urologie, gynekologie, interního lékařství a některých dalších.

Všichni členové našeho zdravotnického týmu Vám poskytnou všestrannou péči, jejímž cílem je přesná diagnostika Vašich zdravotních obtíží, komplexní léčba ať již chirurgická, intervenční či konzervativní a v případě potřeby také následná rehabilitace.

Nemocnice Na Homolce je držitelem prestižní mezinárodní akreditace JCI (Joint Commission International). Splňujeme cca 1 500 ukazatelů kvality zdravotní péče, které dokazují, že věnujeme soustavnou a důslednou pozornost potřebám a právům našich pacientů, jejich bezpečnosti a bezchybnosti léčebných procesů. Tento malý průvodce po naší nemocnice Vám pomůže zodpovědět základní otázky, které Vás nebo Vaše blízké budou zajímat v souvislosti s hospitalizací. Věnujte, prosím, několik okamžiků jeho četbě před nebo na začátku příjmu k nemocniční léčbě.

Přejeme Vám brzké uzdravení.