Kontakty

Vedoucí lékař:
MUDr. Richard Šuraň je kvalifikovaným specialistou v oboru všeobecné dermatovenerologie. Spektrum péče zahrnuje všeobecnou kožní problematiku s rozšířeným zaměřením na dermatologickou alergologii a onkologii.

MUDr. et Bc. Lucie Růžičková Jarešová je kvalifikovaným specialistou v oboru všeobecné dermatovenerologie, estetické a laserové dermatologie. Spektrum péče zahrnuje všeobecnou kožní problematiku s rozšířeným zaměřením na estetickou a korektivní dermatologii. Specializuje se na léčbu těžkých forem akné, nádorových onemocnění kůže a zarůstajících nehtů. Aktivně se účastní kongresů a publikuje v odborných časopisech.

Kožní oddělení
Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 2,
150 30  Praha 5

Kožní ambulance koz@homolka.cz
MUDr. Richard Šuraň +420 257 272 412 (tel. objednávání*)
PO-PÁ 8.00-12.00 a 13.00-15.00 hod.

* Vzhledem k odbornému pracovnímu vytížení sestry v ambulanci MUDr. Šuraně, volejte jen v časech mezi 9.00-10.00 a 13.00-14.00 hodinou. Děkujeme za pochopení.

Kožní ambulance
MUDr. Bc. Lucie Růžičková Jarešová mateřská dovolená

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace