Parkování

Vážení návštěvníci,

26. 8. 2017 městská část Praha 5 zprovozní zóny placeného stání v okolí Nemocnice Na Homolce. Proto bychom Vás chtěli informovat o možnostech parkování.

    • V ulici Roentgenova budete mít k dispozici 110 parkovacích míst včetně 2 míst ZTP, která jsou součástí fialové parkovací zóny Prahy 5.
    • Jsme rádi, že Vám bude nabídnuta hodinová sazba pouze 20 Kč/hod. a denní sazba max. 90 Kč.
    • Můžete rovněž využít vyhrazené parkoviště u hlavního vchodu, kde ovšem zaplatíte vyšší parkovné, sazba 50 Kč/hod.
    • Ve výjimečných případech je možné nechat pacienta vystoupit přímo v areálu nemocnice, vjezd na patnáct minut je zdarma delší stání je dle aktuálního ceníku NNH který je dostupný při vjezdových branách).

V případě, že budou všechna parkovací místa v ulici Roentgenova obsazena, můžete využít značené parkovací plochy v areálu Fakultní nemocnice v Motole (ceny dle aktuálního ceníku FNM). Ideální je využít vjezd z ulice Šafránecká, kde se parkoviště nachází pouze cca 350 m od vchodu Nemocnice na Homolce.

Parkovani Nemocnice na Homolce


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace