Kontakty

Náš přístup je v týmové spolupráci

Oddělení kardioanesteziologie je součástí Kardiocentra Nemocnice Na Homolce, jehož služby jsou určeny všem nemocným s chorobami kardiovaskulární soustavy, tedy srdce a cév. Pod jednou střechou zde najdete řadu moderních vyšetřovacích metod ke stanovení přesné diagnózy, široké spektrum léčebných postupů od konzervativní terapie přes miniinvazivní zákroky až  ke složitým operacím a také odborníky mnoha specializací, nejen chirurgických, kteří jsou schopni podle Vašich obtíží sestavit a realizovat ten nejoptimálnější léčebný postup právě pro Vás.
Na Oddělení kardioanesteziologie o Vás bude pečovat tým vysoce erudovaných a zkušených lékařů anesteziologů se specializací na intenzivní medicínu a obor kardiologie/kardiochirurgie. Péči o nemocné zajišťují specializované sestry, především na Jednotce pooperační a resuscitační péče a sálové sestry na operačních sálech. Celý tento tým je připraven poskytovat pacientům maximální servis 24 hodin denně.

MUDr. Pavel Jehlička, MBA 
Primář Oddělení kardioanestezie
Telefon: +420 257 272 662
Email: pavel.jehlicka@homolka.cz

MUDr. Michal Brožek
Zástupce primáře

Bc. Andrea Kaucká
Staniční sestra Oddělení kardioanestezie
Tel: +420 257 272 235
Email: andrea.kaucka@homolka.cz

MUDr. Petr Plášil
Vedoucí lékař Jednotky pooperační a resuscitační péče 
Tel: +420 257 272 682
Email: petr.plasil@homolka.cz

Mgr. Jana Matušíková
Staniční sestra Jednotky pooperační a resuscitační péče
Tel: +420 257 272 661
Email: jana.matusikova@homolka.cz

Oddělení kardioanestezie je součástí Kardiocentra Nemocnice Na Homolce. Skládá se ze dvou specializovaných pracovišť, která najdete následovně:

Oddělení kardioanestezie (kardiochirurgické operační sály)

Umístění: 2. patro hlavní budovy Nemocnice Na Homolce, barva výtahu: oranžový, bílý

Jednotka pooperační a resuscitační péče

Umístění: 2. patro hlavní budovy Nemocnice Na Homolce, barva výtahu: oranžový, bílý


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace