Stomatologie (STOM)

Nemocnice na Homolce - Zubni

O nás

Na stomatologickém oddělení Nemocnice Na Homolce  je poskytována komplexní péče o chrup od prevence přes léčbu až po zhotovení náhrad. Oddělení stomatologie tvoří stomatologické ordinace (některé soukromé), soukromá stomatochirurgie a Implantologické centrum, zubní laboratoř.


Naše služby

Na stomatologickém oddělení je prováděna komplexní péče o chrup:

  • Rozsah služeb nabízíme od prevence přes léčbu až po zhotovení náhrad. V rámci prevence je provedeno komplexní zubní vyšetření, odstraněn zubní kámen pomocí ultrazvuku, provedena instruktáž a zhotoveny RTG snímky panoramatické a intraorální s využitím moderní radiovisiografie.
  • Léčba zahrnuje zhotovování výplní ze všech typů výplňových materiálů s důrazem na estetiku, léčbu kořenových kanálků, léčbu afekcí sliznice dutiny ústní. K řešení kombinovaných situací lze využít ostatních odborných oddělení nemocnice.
  • Náročnější extrakce zaklíněných zubů, mnohočetné extrakce, resekce, operace cyst a chirurgické výkony na parodontu včetně náhrady ztracené kosti jsou prováděny na soukromém specializovaném stomatochirurgickém oddělení. V rámci tohoto oddělení působí Implantologické centrum, které provádí náhradu chybějících zubů implantáty.
  • Ošetření lze provádět v analgosedaci pod vedením zkušeného anesteziologa.
  • Zubní laboratoř zhotovuje široký sortiment snímatelných, hybridních a fixních náhrad z moderních materiálů moderními technologiemi.

 


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace