Psychiatrie

Psychiatrické oddělení Nemocnice Na Homolce je reprezentováno jednou lékařkou a jednou zdravotní sestrou. Poskytuje léčebně preventivní péči ambulantním pacientům a konsiliární službu pro celou nemocnici. Psychiatrické oddělení slouží výhradně dospělým pacientům; dětská psychiatrie v naší nemocnici není. Nedisponuje též lůžkovým oddělením. Spolupracuje se všemi odbornými lékaři napříč NNH a v oblasti psychiatrie s Psychiatrickou klinikou 1. LF UK a VFN, s Psychiatrickým cenrem Praha a s Psychiatrickou léčebnou Bohnice.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace