Psychiatrie

Psychiatrické oddělení poskytuje léčebně preventivní péči pacientům po předchozím objednání a konziliární službu pro celou nemocnici. Ambulance slouží výhradně dospělým pacientům.

Spolupracuje se všemi odbornými lékaři v rámci NNH a v oblasti psychiatrie s Psychiatrickou klinikou 1. LF UK a VFN v Praze, s Národním ústavem duševního zdraví a s Psychiatrickou nemocnicí Bohnice.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace