Psychiatrie

Psychiatrické oddělení Nemocnice Na Homolce je reprezentováno jednou lékařkou a jednou zdravotní sestrou. Poskytuje léčebně preventivní péči ambulantním pacientům a konsiliární službu pro celou nemocnici. Psychiatrické oddělení slouží výhradně dospělým pacientům; dětská psychiatrie v naší nemocnici není. Nedisponuje též lůžkovým oddělením. Spolupracuje se všemi odbornými lékaři napříč NNH a v oblasti psychiatrie s Psychiatrickou klinikou 1. LF UK a VFN, s Psychiatrickým cenrem Praha a s Psychiatrickou léčebnou Bohnice.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace