Oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

ORL - Nemocnice na Homolce

O nás

Oddělení otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku je moderním pracovištěm zajišťujícím odbornou léčebnou péči o pacienty e nemocemi v oblasti hlavy a krku.

Naše oddělení a ambulance jsou volně dostupné pro pacienty ze všech regionů České republiky. Stačí si telefonicky nebo prostřednictvím faxu či emailu domluvit termín vyšetření a naši lékaři se Vám budou rádi věnovat.


Nadstandardní služby

Naše oddělení nabízí možnost zajištění nadstandardního pokoje při hospitalizaci, možnost využít Wi-Fi připojení nebo poskytnutí digitálního záznamu výsledků vyšetřovacích metod i například obrazový záznam z operace. ORL oddělení Nemocnice Na Homolce je moderním pracovištěm zajištujícím odbornou léčebnou péči.


Naše služby

Obor ORL neboli otorhinolaryngologie se zabývá léčbou nemocí v oblasti hlavy a krku. Celá řada nemocí vyžaduje úzkou spolupráci více specialistů. Spolupracujeme s neurology při léčbě poruch rovnováhy, k dispozici je pracoviště s moderním Leksellovým gama nožem pro léčbu nádorů sluchového nervu, ve spolupráci se stomatochirurgy a neurochirurgy provádíme i náročné operace obličejového skeletu i lební baze. Spolupráci rozvíjíme i s odborníky na alergologii a imunologii - zejména při řešení chronické rýmy či chronického zánětu vedlejších nosních dutin. Velkou oblastí je péče o pacienty s nádorovým onemocněním. Zajišťujeme podrobnou diagnostiku, operační léčbu a ve spolupráci s onkologickými odborníky i následnou péči.

 • Ambulance (pro děti i dospělé)
 • Speciální ambulance
  - onemocnění štítné žlázy a endokrinochirurgie hlavy a krku - rhinologická ambulance (nosní neprůchodnost, polyposa nosní, neinfekční rýmy, po FESS, poruchy čichu)
  - ambulance pro poruchy spánku a chrápání
  - poradna pro potíže čelistního kloubu
  - funkčně-korektivní chirurgie v oblasti hlavy a krku
  - onkologická ambulance (léčba nádorových onemocnění)
  - ambulance pro prevenci a potíže vznikající při potápění
  - ambulance kofochirurgická
  - ušní mikrochirurgické operace
  - otoneurologická ambulance
  - poruchy sluchu, závratě, nemoci sluchového nervu
  - poradna pro potíže se slinnými žlázami
  - ordinace dětského specialisty otoprotetická poradna (otestování vašeho sluchu, přidělení
  sluchadla)
  - otoprotetická poradna (otestování vašeho sluchu, přidělení sluchadla)
 • Lůžkové oddělení
  Lůžkové oddělení ORL má k dispozici 8 lůžek + 3 lůžka intenzivní péče.
 • Hotelové služby během hospitalizace
  - pronájem pevné telefonní linky
  - pronájem televizoru
  - hospitalizace v 1 lůžkovém nadstandardním pokoji
  - možnost individuální přípravy jídel
  - pronájem ledničky na pokoji

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace