Pro lékaře

1. Objednání na malý gynekologický výkon

(HSK, PC, LLETZ, Excize, UPT… ) odesílejte pacientky na Ambulanci Oddělení gynekologie v 7. patře hlavní budovy Nemocnice na Homolce. K objednání k zákroku vyžadujeme doporučení s nálezem, včetně ultrazvukového  vyšetření.

2. Objednání na velké gynekologické výkony

(hysterektomie, laparoskopie, radikální výkony, operační léčbu endometriózy, urogynekologické operace aj. ) pacientky objednávejte telefonicky na sekretariátě oddělení tel. +420 257 272 099 do Indikační poradny  oddělení gynekologie 2. patro.

K indikačnímu vyšetření

vyžadujeme doporučení s nálezem, včetně ultrazvukového vyšetření, výsledek cytologického vyšetření a zprávu z eventuálního předchozího operačního výkonu.

3. Pro objednání do specializovaných poraden Gynekologického oddělení NNH

(kolposkopická poradna, poradna pro léčbu endometriózy, urogynekologická poradna…) lze pacientky objednat telefonicky na ambulanci oddělení gynekologie  tel. +420257272820-1  
K následnému vyšetření vyžadujeme doporučení s posledními nálezy týkající se daných obtíží pacientky.

Po vyřešení aktuální problematiky a skončení hospitalizace jsou pacientky odeslány ke svému ošetřujícímu gynekologovi s návrhy dalšího postupu, popřípadě sledovány v odborných ambulancích Oddělení gynekologie NNH.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace