Neuroprogram

Léčba onemocnění mozku, lebeční spodiny, míchy, páteře a periferní nervové soustavy je jednou ze stěžejních specializací Nemocnice Na Homolce. Máme status komplexního cerebrovaskulárního centra (pro pacienty s cévní mozkovou příhodou) a jako jediní v republice jsme vybaveni Leksellovým gama nožem. Naši neurochirurgové se zaměřují na čtyři klíčové oblasti léčby: neuroonkologickou (operace nádorů), neurovaskulární (operace mozkových cév), spondylochirurgickou (operace páteře) a funkční neurochirurgii (zejména chirurgickou léčbu epilepsie). Pro maximální bezpečí pacientů používají speciální operační postupy, které eliminují poškození mozkové tkáně a nervového systému.

 


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 224 972 222. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace