Spolupracující zdravotnická zařízení

Program PRO SRDCE – Spolupracujeme s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského a nabízíme našim pacientům komplexní diagnostickou a léčebnou péči sestavenou na míru pro jejich potřebu.

V kardiologickém oddělení Nemocnice Na Homolce absolvujete všechna potřebná diagnostická vyšetření a akutní léčbu na velmi vysoké úrovni. Veškerou péči zde poskytují špičkoví odborníci využívající nejmodernější léčebné postupy. Po akutním léčebném zákroku a pobytu v Nemocnici Na Homolce využíváme u některých pacientů spolupráce s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, kde vám poskytnou kvalitní  odbornou kardiologickou a interní péči, která je nutná k doléčení před odchodem pacienta do domácího prostředí.

Spolupracujeme s Penta Hospitals CZ a jejich zdravotnickými zařízeními.

  


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace