Spolupracující zdravotnická zařízení

Program PRO SRDCE – Spolupracujeme s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského a nabízíme našim pacientům komplexní diagnostickou a léčebnou péči sestavenou na míru pro jejich potřebu.

V kardiologickém oddělení Nemocnice Na Homolce absolvujete všechna potřebná diagnostická vyšetření a akutní léčbu na velmi vysoké úrovni. Veškerou péči zde poskytují špičkoví odborníci využívající nejmodernější léčebné postupy. Po akutním léčebném zákroku a pobytu v Nemocnici Na Homolce využíváme u některých pacientů spolupráce s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, kde vám poskytnou kvalitní  odbornou kardiologickou a interní péči, která je nutná k doléčení před odchodem pacienta do domácího prostředí.

Spolupracujeme s Penta Hospitals CZ a jejich zdravotnickými zařízeními.

  


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace