Spolupracující zdravotnická zařízení

Program PRO SRDCE – Spolupracujeme s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského a nabízíme našim pacientům komplexní diagnostickou a léčebnou péči sestavenou na míru pro jejich potřebu.

V kardiologickém oddělení Nemocnice Na Homolce absolvujete všechna potřebná diagnostická vyšetření a akutní léčbu na velmi vysoké úrovni. Veškerou péči zde poskytují špičkoví odborníci využívající nejmodernější léčebné postupy. Po akutním léčebném zákroku a pobytu v Nemocnici Na Homolce využíváme u některých pacientů spolupráce s Nemocnicí Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, kde vám poskytnou kvalitní  odbornou kardiologickou a interní péči, která je nutná k doléčení před odchodem pacienta do domácího prostředí.

Spolupracujeme s Penta Hospitals CZ a jejich zdravotnickými zařízeními.

  


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace