Jednotka semiintenzivní péče

Vedoucí lékař:

MUDr. Jana Matoušková
Tel: +420 257 273 236
Email: jana.matouskova@homolka.cz

Staniční sestra:

Monika Janotová
Email: monika.janotova@homolka.cz

Kde nás najdete

Umístění: 8. patro hlavní budovy Nemocnice Na Homolce
barva výtahu: oranžový

Na této plně monitorované stanici jsou hospitalizováni zejména pacienti po prodělaném akutním infarktu myokardu, dále pak nemocní se srdečním selháváním, poruchami srdečního rytmu, plicní embolií, dekompenzovanou hypertenzí, cévními komplikacemi apod., kteří již nejsou v bezprostředním ohrožení života, ale vyžadují ještě intenzivní péči a komplexní sledování.

V péči o nemocné úzce spolupracuje jak  se  standardním lůžkovým oddělením, tak i s pracovištěm  akutní kardiologie.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace