Naše RDG oddělení

Radiodiagnostické oddělení je rozčleněno do několika pracovišť.

Centrální pracoviště RDG oddělení

se nachází ve 4. podlaží hlavní budovy (zelený či oranžový výtah), provádí se zde všechna rtg vyšetření, skiaskopická vyšetření, CT vyšetření, angiografická vyšetření a mamografie.

Od roku 2002, kdy mamografické pracoviště RDG oddělení získalo akreditaci MZd ČR, pracuje jako screeningové centrum vyšetřování nádorů prsu u žen.

MR pracoviště

Tři MR přístroje jsou umístěny v přízemí budovy Leksellova gama nože a čtvrtý MR přístroj se nachází ve 2. podlaží hlavní budovy vedle neurochirurgických sálů (oranžový výtah).

Zubní panoramatický rtg

je dislokován v 6. podlaží (bílý výtah) 

 

Všechny zobrazovací modality jsou napojeny na nemocniční PACS systém a současně také na celorepublikový ePACS systém.

V současnosti je na RDG oddělení zaměstnáno 26 lékařů, 30 radiologických asistentů, 9 všeobecných sester, 9 administrativních pracovníků a 2 sanitáři.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace