MR prostaty

Tumory prostaty patří mezi nejčastěji se vyskytující tumory v mužské populaci, ač v počtu úmrtí jsou umístěny níže. Přesná diagnostika je možná pouze biopsií a následnou histologií změněné prostaty. MR prostaty je nejdůležitější doplněk k biopsii, neboť jenom ona je schopná spolehlivě určit rozsah tumorózní postižení a změny i v okolí prostaty. V současnosti používáme i moderní vyšetření MR spektroskopii. Prostaty vyšetřujeme na dvou přístrojích MR Avanto a MR Skyra. Pracoviště patří mezi nejzkušenější v republice s více než 4000 pacienty. Pracoviště má výbornou návaznost na místní urologické oddělení i na další urologická pracoviště mimo nemocnici.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace