Pro pacienty

Odběry ambulantních pacientů

Po-Pá 6.30-10.00 hod.

Odběry na statim

do 15.30 hod.

Příjem materiálu pro pohotovostní službu

od 15.00 hod.

recepce

Recepce OKBHI

Recepce se nachází ve 4. patře hlavní budovy nemocnice.

boxy

Odběrové boxy

Pacienti jsou pomocí elektronického vyvolávacího systému zváni v pořadí, ve kterém přišli na recepci, do odběrových boxů.

vzorky

Odběry vzorků

Jsou prováděny do uzavřeného vakuového odběrového systému. Tento postup zaručuje bezpečnost před infekcí nejen pro pacienta, ale i pro odběrové sestry. Odebrané vzorky jsou poté distribuovány přes centrální příjem na jednotlivé úseky OKBHI.

expedice

Postanalytická fáze

Expedice výsledků. Výsledky pro lékaře jsou odesílány po lékařské kontrole elektronickou cestou. Pro externí lékaře jsou expedovány v tištěné podobě nebo také elektronickou cestou, podle zájmu a technického vybavení konkrétního externisty.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace