Kožní - Dermatovenerologie (KOŽ)

Kozni - Nemocnice na Homolce

O nás

Dermatovenerologické oddělení polikliniky Nemocnice Na Homolce poskytuje léčebně-preventivní péči o pacienty s kožními chorobami. V naší ambulanci vyšetřujeme pigmentové kožní projevy dermatoskopem ručním i digitálním. Provádíme epikutánní kožní testy u pacientů s podezřením na kontaktní alergii (i před implantací endoprotéz, zubních implantátů aj.), dále provádíme kryoterapii tekutým dusíkem, skleroterapii metličkových varixů a odstranění kožních projevů elektrokauterem.

V době současné karantény, nařízené vládou ČR, jsme Vám schopni většinu Vašich léků poslat sms nebo e-mailovou zprávou.

Informace pro pacienty na telefonních číslech Kožního oddělení:           

  • +420 257 272 410 nebo 257 272 412 (8-12 a 13-15 hodin)

Kůže je indikátorem zdraví - je "zrcadlem" lidského organismu.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace