Interna (INT)

Interní oddělení je základním kamenem všeobecného programu Nemocnice Na Homolce. Hlavním úkolem je komplexní péče o nemocné s vnitřními chorobami. Jedná se hlavně o prevenci, diagnostiku a léčbu pacientů s onemocněním trávicího traktu, dýchacího systému, endokrinního systému a s poruchami metabolismu a vnitřního prostředí.

Zajišťujeme komplexní diagnostiku a konzervativní léčbu ambulantním i hospitalizovaným pacientům. S tím souvisí maximální podpora činnosti ostatních hlavních oborů nemocnice. Naše oddělení zajišťuje pro akutně nemocné pacienty provoz akutní interní ambulance.

Interní oddělení - Nemocnice na Homolce

Interní oddělení nemocnice má čtyři základní části:

  • Ambulantní část
  • Lůžkové oddělení
  • Gastroenterologie
  • Centrum plicní endoskopie

Slovo primářky

Primářka Křížová představuje interní oddělení

MUDr. Karel Mareš, vedoucí lékař gastroenterologické ambulance, představuje, jaká vyšetření a terapeutické výkony se zde provádějí.

MUDr. Pavel Hrouda, vedoucí lékař centra plicní endoskopie, objasňuje, jaké vybavení a diagnostické metody mají lékaři na tomto pracovišti k dispozici.

Věděli jste, že endoskop je nástroj nejen diagnostický, ale i léčebný? Podívejte se na video, kde o terapeutické endoskopii hovoří náš gastroenterolog Petr Spáčil.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace