Oddělení Všeobecné chirurgie

Primář: MUDr. Ronald Pospíšil

 

 O nás

Akreditované chirurgické oddělení zajišťuje komplexní vysoce specializovanou lůžkovou a ambulantní chirurgickou péči pro dospělé.

Hlavním zaměřením našeho pracoviště je onkochirurgie.

Nemocní jsou hospitalizováni na lůžkovém oddělení disponujícím 2-3 lůžkovými pokoji tak nadstandardními jednolůžkovými a dále dvěma multioborovými JIP.

Ročně je ambulantně ošetřeno téměř 43 tisíc nemocných a počet operací za rok přesahuje 3100 výkonů.

Ambulantní sektor je rozdělen na akutní část a specializované odborné poradny.

Zaměřujeme se na chirurgickou léčbu onemocnění hrudníku, prsní žlázy, dutiny břišní v celém rozsahu pro nenádorová i nádorová onemocnění a všech typů kýl. V těchto oblastech patříme k předním akreditovaným pracovištím v ČR. Naše oddělení je pracovištěm využívající moderní miniinvazivní i robotickou chirurgii.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 224 972 222. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace