Gynekologie (GYN)

Gynekologie - Nemocnice na Homolce

O nás

Oddělení gynekologie a minimálně invazivní terapie se specializuje na operační léčbu prováděnou endoskopickými technikami, včetně technologicky vyspělé robotické chirurgie, s použitím systému Da Vinci.


13 lůžek, 1700 operací za rok, 95% s využitím minimálně invazivních technik

Oddělení disponuje 13 lůžky, průměrná ošetřovací doba byla v roce 2015 pouze 2,5 dne. V roce 2015 bylo na našem oddělení provedeno 1700 operací, z toho 95% využitím minimálně invazivních technik.

Gynekologie - Nemocnice na Homolce

Naše služby

S vybavením podporujícím současné trendy gynekologické chirurgie nabízíme pacientkám léčby v těchto programech:

  • Urogynekologie a rekonstrukční operativa Poskytujeme komplexní diagnostiku inkontinence moči a sestupu pánevních orgánů, komplexní laparoskopickou, abdominální i vaginální léčba urogynekologického descensu, včetně moderních postupů v operační léčbě s využitím implantátů.
  • Komplexní léčba endometriózy Poskytujeme komplexní léčbu endometriózy - operační s eventuální následnou hormonální léčbou.
  • Hysteroskopická diagnostika a operační léčba Diagnostické a operační endoskopie dutiny děložní pro abnormální krvácení, polypy, vrozené defekty děložní, adheze, submukózní myomy a nádorová onemocnění.
  • Všeobecná gynekologická chirurgie Diagnostika a léčba prekarcinóz děložního čípku včetně expertní kolposkopie. Chirurgie infertility, myomatózní dělohy, adnextumorů a cyst, problematika pooperačních srůstů, chronických pánevních bolestí, zánětů a vrozených vývojových vad.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace