Gynekologie (GYN)

Gynekologie - Nemocnice na Homolce

O nás

Oddělení gynekologie a minimálně invazivní terapie se specializuje na operační léčbu prováděnou endoskopickými technikami, včetně technologicky vyspělé robotické chirurgie, s použitím systému Da Vinci.


13 lůžek, 1700 operací za rok, 95% s využitím minimálně invazivních technik

Oddělení disponuje 13 lůžky, průměrná ošetřovací doba byla v roce 2015 pouze 2,5 dne. V roce 2015 bylo na našem oddělení provedeno 1700 operací, z toho 95% využitím minimálně invazivních technik.

Gynekologie - Nemocnice na Homolce

Naše služby

S vybavením podporujícím současné trendy gynekologické chirurgie nabízíme pacientkám léčby v těchto programech:

  • Urogynekologie a rekonstrukční operativa Poskytujeme komplexní diagnostiku inkontinence moči a sestupu pánevních orgánů, komplexní laparoskopickou, abdominální i vaginální léčba urogynekologického descensu, včetně moderních postupů v operační léčbě s využitím implantátů.
  • Komplexní léčba endometriózy Poskytujeme komplexní léčbu endometriózy - operační s eventuální následnou hormonální léčbou.
  • Hysteroskopická diagnostika a operační léčba Diagnostické a operační endoskopie dutiny děložní pro abnormální krvácení, polypy, vrozené defekty děložní, adheze, submukózní myomy a nádorová onemocnění.
  • Všeobecná gynekologická chirurgie Diagnostika a léčba prekarcinóz děložního čípku včetně expertní kolposkopie. Chirurgie infertility, myomatózní dělohy, adnextumorů a cyst, problematika pooperačních srůstů, chronických pánevních bolestí, zánětů a vrozených vývojových vad.

Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace