Pacienti

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, z nichž některé jsou v České republice unikátní
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Pozvánka na akci Stop dekubitům a Kariérní den

Oddělení cévní chirurgie vás srdečně zve na každoroční akci Stop dekubitům, která se bude konat při příležitosti stejnojmenného světového dne ve čtvrtek 14. listopadu od 10.00 do 14.00 v 5. patře naší nemocnice. Spolu s touto preventivní akcí bude probíhat Kariérní den Nemocnice Na Homolce určený všem zájemcům o práci v naší nemocnici z řad studentů, i návštěvníkům. Těšíme se na vás.

Více
Foto

10. kardiologický den Petra Niederleho

Už po desáté se 25. října konala odborná konference Kardiologický den Petra Niederleho. Novinkou letošního ročníku bylo, že kromě obvyklého programu pro odborníky byla poprvé připravena také sekce přednášek pro pacienty. Zájemci z řad veřejnosti se na nich dozvěděli užitečné informace o tom, co dělat při potížích se srdcem, infarktu myokardu, vysokém krevním tlaku a dalších onemocněních srdce, jaký je život s kardiostimulátorem či defibrilátorem, jaké jsou možnosti výzkumu nebo jak funguje česká kardiologie v celorepublikovém zdravotnickém systému.

Více
Foto

Pozvánka na Kardiologický den Petra Niederleho

Letošní již desátý ročník akce Kardiologický den Petra Niederleho bude mít program tradičně jak pro odborníky, tak poprvé i pro pacienty! Pokud máte zájem se akce zúčastnit a dozvědět se, co je nového v oblasti léčby srdečních onemocnění, co dělat při potížích se srdcem a kam se nejlépe obrátit, zaregistrujte se zde.

Více
Foto

Konference o paliativní péči dopadla na výbornou

Ve středu 2. října se v našem kongresovém sále konala konference na téma „Rozvoj specializované paliativní péče ve zdravotnickém zařízení“, kterou uspořádaly kolegyně z ošetřovatelského úseku pod vedením náměstkyně Ivany Kirchnerové.

Více
Foto

Na Homolku jezdí slovenští pacienti na operaci aorty

Cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce v Praze a Národný ústav srdcových a cievných chorôb v Bratislavě navázaly letos spolupráci v oblasti chirurgické léčby torakoabdominální aorty. Jedná se o systematickou klasickou chirurgickou léčbu velmi nebezpečných cévních výdutí, zasahujících současně jak břišní, tak i hrudní úsek aorty. Cévní chirurgové na Homolce, kteří mají s touto léčbou v rámci ČR výjimečnou zkušenost, už úspěšně odoperovali první dva slovenské pacienty.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace