Pacienti

  • poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • jsme specialisté na nemoci kardiovaskulárního a nervového systému 
  • nabízíme nejmodernější vyšetřovací a v České republice často jedinečné léčebné postupy
  • při stanovení diagnózy volíme rychlé a pro pacienta co nejméně zatěžující postupy 
  • naši odborníci mají nejvyšší kvalifikaci ve svém oboru 
 

Upozornění: Vážení pacienti, rádi bychom Vás upozornili, že veškeré platby požadované od Vás v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb musí být hrazeny výhradně na pokladnách nemocnice, na základě potvrzení o platbě, které Vám bude na těchto pokladnách vydáno. Platby mimo oficiální pokladní místa (napřímo zaměstnancům apod.) Nemocnice Na Homolce neakceptuje.

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Naše nemocnice opět získala 2. místo za on-line komunikaci

Ocenění jsme získali v 17. ročníku projektu Nemocnice ČR 2022., kterého se účastnilo 148 nemocnic s akutními lůžky.  Odborná porota v něm hodnotí zdravotnická zařízení v řadě kategorií. Jednou z nich je i schopnost nemocnic pružně a profesionálně komunikovat prostřednictvím internetových stránek a sociálních médiích.

Více
Foto

Rozhovor s MUDr. Janem Šroubkem pro časopis Žena a život

„Každá operace je jiná, naše práce je nesmírně kreativní, nikdy to není rutina,“ říká neurochirurg Jan Šroubek, odborník na operace mozku a míchy, v rozhovoru pro časopis Žena a život.

Celý rozhovor o profesní kariéře i rodinném zázemí si můžete přečíst zde.

Více
Foto

18. 11. Evropský antibiotický den

Nevhodné nebo chybné zacházení s antibiotiky způsobuje odolnost u mnoha druhů nebezpečných bakterií. Infekce a onemocnění, které rezistentní bakterie způsobují, jsou pak jen velmi těžko léčitelné. Nejnovější data shromážděná v rámci evropského projektu pro sledování odolnosti bakterií (European Antimicrobial Resistance Surveillance System – EARSS) potvrzují skutečnost, že počet pacientů odolávající léčbě proti těmto bakteriím se zvyšuje.

Více