Pacienti

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, z nichž některé jsou v České republice unikátní
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Kardiologický den Petra Niederleho 2021

Již po jedenácté se dnes v Kongresovém centru Praha koná Kardiologický den Petra Niederleho, jednodenní konference zaměřená na nejnovější poznatky v kardiologii a efektivní a kvalitní léčbu.  

Více
Foto

Světový den Stop dekubitům proběhne i u nás 18. listopadu

Péče o dekubity (proleženiny) je v současnosti na špičkové úrovni. Pokud se chcete dozvědět, jak správně pečovat o nemocné, aby rizika dekubitů byla co nejmenší, můžete se přijít podívat k nám do Nemocnice Na Homolce, kde pořádáme prezentaci moderních terapií a zdravotnických pomůcek.

Více
Foto

Spouštíme podcasty

Pro pacienty, přátele Nemocnice Na Homolce a všechny, kdo se zajímají o medicínu, natáčíme podcasty – rozhovory se zajímavými osobnostmi naší nemocnice.

Více
Foto

Aneuryzma – šance na záchranu života

Podívejte se na reportáž TV Nova pořadu Víkend o úspěšně provedených operacích aorty, které provedl tým prof. MUDr. Petra Štádlera, Ph.D., primáře oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce.  

Více
Foto

Konference o intenzivní medicíně

Nemocnice Na Homolce uspořádala 6. října 2021 v prostorách konferenčního centra konferenci Intenzivní medicína v praxi, určenou zejména sestrám a ošetřovatelskému personálu. Zúčastnilo se jí 200 zdravotníků z nemocnic z celé České republiky.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace