Pacienti

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, z nichž některé jsou v České republice unikátní
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Mezinárodní den sester

Dnes slavíme Mezinárodní den sester, což je skvělá příležitost, jak vám milé sestry poděkovat za vaši práci. Jste oporou nemocnice a bez vaší obětavé práce a empatie k pacientům by nebyl provoz na jednotlivých lůžkových odděleních a ambulancích naší nemocnice vůbec myslitelný.

Více
Foto

"Dny srdečního selhání" virtuálně ve dnech 10. 5. - 16. 5. 2021.

Cílem této osvětové akce je podle vedoucího lékaře ambulance srdečního selhání a předsedy České asociace srdečního selhání ČKS prof. MUDr. Filipa Málka, Ph.D. připomenout závažnost problematiky srdečního selhání, která se považuje za jednu z epidemií 21. století. Jedná se nejen o rostoucí medicínský problém, ale i sociální a ekonomický, spojený s velmi nákladnou léčbou.

Více
Foto

3. květen – Světový den alergie a astmatu

Alergie je typickou civilizační chorobou, daň za blahobyt a změnu životních podmínek, o které naši předci neměli ani ponětí. Nějakou formou alergie trpí zhruba 25 % populace a její výskyt stále roste. Pokud některé její formy nejsou včas podchyceny, mohou vést k závažnějším chorobám dýchacích cest.

Více

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace