Pacienti

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, z nichž některé jsou v České republice unikátní
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Homolka hostila celorepublikový workshop k ochraně zdravotnických zařízení před kybernetickými útoky

Do Nemocnice Na Homolce se dnes sjelo více než 250 zástupců zdravotnických zařízení z celé České republiky na workshop věnovaný poučení z kybernetického útoku na benešovskou nemocnici, který ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví, Nemocnicí Rudolfa a Stefanie Benešov a Spolkem pro ochranu osobních údajů uspořádali IT odborníci z Nemocnice Na Homolce. Účast na akci přijali i zástupci Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Úřadu pro ochranu osobních údajů a sekce kyberkriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu Policie ČR.

Více
Foto

Gastroenterologové z Homolky provedli unikátní endoskopický zákrok

Gastroenterologové z Nemocnice Na Homolce provedli jako první v České republice unikátní endoskopický zákrok při léčbě poškozených žlučových cest, který prezentovali na Českém a slovenském gastroenterologickém kongresu v Praze. Při operaci žlučníku se může stát, že dojde k poranění žlučových cest, které odvádějí žluč z jater do dvanácterníku.

Více
Foto

Máme nový typ gama nože. Novinku zachytila v reportáži Česká televize

Nemocnice Na Homolce pořídila lepší model Leksellova gama nože. Stávající gama nůž typu Perfexion nechala v srpnu přestavět na nejnovější typ Icon. Do upgradu se vedení nemocnice rozhodlo investovat 20 milionů Kč. Zařízení už prošlo auditem a schvalovacím řízením ze strany Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Jeho klinický provoz byl zahájen 4. listopadu za přítomnosti experta ze Švédska, vyslaného výrobcem.

Více
Foto

Zeptali jsme za vás našeho urologa MUDr. Ondřeje Kaplana

Pro zhoubný nádor varlat nebo prostaty jako pro každé onkologické onemocnění platí: čím dříve je odhalen, tím lépe. Zeptali jsme se našeho urologa MUDr. Ondřeje Kaplana: Co může udělat každý muž pro to, aby případně zjistil takové nebezpečné onemocnění varlat nebo prostaty v raném stadiu, kdy je naděje na úspěšnou léčbu?

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace