Pacienti

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, z nichž některé jsou v České republice unikátní
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Foto

Dnes se obejdeme bez šití, pacient vidí druhý den

V rozhovoru pro deník Mladá fronta Dnes zástupkyně primáře očního oddělení Nemocnice Na Homolce MUDr. Sylva Procházková, Ph.D. hovoří o pokroku oftalmologie, operacích šedého zákalu i refrakčních vad. Diagnostika, léčebné postupy i použité materiály jsou dnes na vysoké úrovni a pacientům přinášejí komfort a výrazně zlepšují kvalitu života.    

 

Více
Foto

Změny v provozu očkovacího centra

2. července uzavíráme provoz očkovacího centra pro veřejnost se standardním zdravotním pojištěním, ve kterém jsme od začátku očkovací kampaně naočkovali vice než 33 000 dávek vakcín.  

Více
Foto

Nemocniční strava nemusí být nuda

V Nemocnici Na Homolce se pacienti uzdravují nejen díky špičkové medicíně, ale také díky skvělé kuchyni. Kuchaři ze stravovacího provozu Nemocnice Na Homolce byli pozváni na akci Gastro Networking Coctail, která se konala U Trojského zámku a na místě předvedli, že i nemocniční strava rozhodně nemusí být nudná, naopak může být velmi pestrá a chutná.

Více
Foto

Kapitola prof. Petra Štádlera v knize Robotic Surgery

V květnu publikovalo nakladatelství Springer Nature Switzerland monografii Robotic Surgery, do které svou kapitolou přispěl i prof. MUDr. Petr Štádler, primář oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce. Jedná se o druhé kompletně zrevidované vydání průkopnické knihy o robotické chirurgii, která představovala vůbec první ucelený příspěvek k dané problematice.

Více

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace