Váš pobyt v nemocnici

Jestliže byla Vaše hospitalizace předem naplánována, začne Váš pobyt v nemocnici v kanceláři centrálního příjmu, kde spolu s pracovníky kanceláře vyplníte formuláře nezbytné pro přijetí do nemocnice. Pracovník kanceláře Vám ukáže cestu na oddělení, kde máte být hospitalizováni.

Kontakt

+420 257 272 373
+420 257 273 058

Na oddělení Vás zdravotní sestra doprovodí do Vašeho pokoje. Zodpoví také jakékoli Vaše dotazy k ošetřovatelské péči či nemocničním službám. Během prvního dne pobytu v nemocnici s Vámi lékař příslušného oddělení provede příjem k hospitalizaci. Ošetřující lékař stanoví Váš denní režim a úpravu stravy.

Vnitřní řád nemocnice pdf


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace