Volný prodej

Volný prodej, doplňky stravy, kosmetika

Jaký je rozdíl mezi lékem a doplňkem stravy?

Léky procházejí před uvedením na trh přísným schvalovacím řízením (tzv. registrační proces), během kterého se hodnotí kvalita, bezpečnost a účinnost přípravku pro konkrétní léčebný nebo preventivní účel. Použití a účinnost léku jsou podloženy výsledky provedených studií. Jejich bezpečnost je pravidelně sledována, a to jak výrobcem, odbornou veřejností (lékaři) a především Státním ústavem pro kontrolu léčiv.

Naproti tomu se na doplňky stravy pohlíží jako na potraviny a jsou vyráběny za účelem doplnění běžné stravy a příznivého ovlivnění zdravotního stavu. Účinky předložené výrobcem nejsou nikým ověřovány, protože u doplňků stravy není posuzována jejich účinnost. Nejsou tedy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění.

Naše kosmetika

Lékárna nabízí široký výběr kosmetiky a opalovacích prostředků. Stálým sortimentem jsou značky Nuxe, La-Roche Posey, Bioderma, Eucerin, Avène, Klorane, A-Derma, Daylong a Vichy.

Jakýkoli na trhu dostupný přípravek Vám po dohodě rádi objednáme do druhého dne.


Ducray

Ducray

Od roku 1930 se specializuje na péči o dermatologické stavy kůže, vlasů a vlasové pokožky s jedním cílem: poskytnout pacientům péči, která mění jejich každodenní život. Inovace značky, zahrnující úzkou spolupráci s lékaři, farmaceuty a výzkumným centrem dermatologie a kosmetologie Pierre Fabre, má za cíl odpovídat na veškeré potřeby pokožky nebo vlasů, a tím zpříjemňovat život pacientům trpících různými poruchami pokožky a vlasů.


Bioderma

Bioderma

Dermokosmetika Bioderma si zakládá na znalosti kůže a jejich biologických mechanismů. Produkty neobsahují žádné závadné ingredience jako parabeny, ftaláty nebo formaldehydy.

Jsme partnerskou lékárnou kosmetické značky Bioderma, takže se můžete těšit na výhodné akční balíčky a dárková balení.

19. 1. 2021 - Happy Day -20 %


Eucerin

Eucerin

Dermokosmetická firma Eucerin patří mezi světovou špičku ve svém oboru.  Kosmetika Eucerin má více než 100letou tradici. Například ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor představená roku 1925 se těší stále větší oblibě.

Pravidelně jeden den v měsíci se koná „Happy day Eucerin“, kdy produkty kosmetické značky Eucerin nabízíme s až 25% slevou.

12. 1. 2021 - Happy Day -25 %

Sleva 200 Kč při nákupu nad 599 Kč na celý sortiment Eucerin.


Avène

Tato značka v sobě nese sílu termální vody z jihu Francie, která pomáhá odstraňovat potíže při atopické dermatitidě, lupénce, popáleninách nebo alergických reakcích kůže.


Nuxe

Jsme partnerskou lékárnou dermokosmetické značky NUXE. Za každých 500 Kč zaplacených za nákup produktů této značky získá pacient jednu věrnostní známku, kterou může proměnit za produkt zdarma (např. malý olej Nuxe = 5 známek).


Klorane

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeby energie a ochranu přírody. Klorane nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku. Prvním produktem byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále v nabídce.

-100 Kč na celou řadu Klorane při vypadávání vlasů do 28. 2. 2021


A-Derma

Revoluční dermo-kosmetická značka je první, ktera začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Produkty A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol.

-100 Kč na přípravky Phys-AC pro pleť se sklonem k akné do 28. 2. 2021


Nutricia

Nutridrink je vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa určená k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí. Přípravek musí být užíván pod lékařských dohledem.Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace