Návštěvy

Provozní doba

  • Lůžková oddělení Lůžková péče je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků.
  • Ambulantní oddělení Centrální kartotéka pacientů slouží nonstop. Ambulantní část nemocnice je otevřena denně, s výjimkou víkendů a svátků, od 7,30 - 16,00 hod. Pro návštěvy jednotlivých ambulancí doporučujeme předem ověřit ordinační hodiny konkrétní ambulance buď na recepci příslušného oddělení, nebo v samotné ordinaci .

Pravidla pro návštěvy

  • Návštěvní hodiny jsou denně od 10,00 do 20,00 hod.
  • Jinou dobu návštěvy prosím zkonzultujte s lékařem či zdravotní sestrou příslušného oddělení.
  • Výše uvedené návštěvní hodiny neplatí pro oddělení anesteziologicko-resuscitační, pooperační jednotky a jednotky intenzivní či semiintenzivní péče. Tato pracoviště jsou určena k péči o závažné případy, kterým je přizpůsoben také jejich režim. Návštěvy jsou zde povoleny pouze nejbližším rodinným příslušníkům a se svolením ošetřujícího lékaře.
  • Prosíme návštěvníky, aby respektovali zdravotní stav a kondici hospitalizovaných pacientů a přizpůsobili tomu své chování i délku návštěvy.
  • Dětem do 10 let je povolen vstup na lůžková oddělení pouze po předchozím projednání a se souhlasem ošetřujícího lékaře.
  • Pokud denní režim dovoluje navštívenému pacientovi opustit lůžko, budete vítáni k posezení v nemocniční jídelně a kavárně.

Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace