Návštěvy

Provozní doba

  • Lůžková oddělení Lůžková péče je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků.
  • Ambulantní oddělení Centrální kartotéka pacientů slouží nonstop. Ambulantní část nemocnice je otevřena denně, s výjimkou víkendů a svátků, od 7,30 - 16,00 hod. Pro návštěvy jednotlivých ambulancí doporučujeme předem ověřit ordinační hodiny konkrétní ambulance buď na recepci příslušného oddělení, nebo v samotné ordinaci .

Pravidla pro návštěvy

  • Návštěvní hodiny jsou denně od 10,00 do 20,00 hod.
  • Jinou dobu návštěvy prosím zkonzultujte s lékařem či zdravotní sestrou příslušného oddělení.
  • Výše uvedené návštěvní hodiny neplatí pro oddělení anesteziologicko-resuscitační, pooperační jednotky a jednotky intenzivní či semiintenzivní péče. Tato pracoviště jsou určena k péči o závažné případy, kterým je přizpůsoben také jejich režim. Návštěvy jsou zde povoleny pouze nejbližším rodinným příslušníkům a se svolením ošetřujícího lékaře.
  • Prosíme návštěvníky, aby respektovali zdravotní stav a kondici hospitalizovaných pacientů a přizpůsobili tomu své chování i délku návštěvy.
  • Dětem do 10 let je povolen vstup na lůžková oddělení pouze po předchozím projednání a se souhlasem ošetřujícího lékaře.
  • Pokud denní režim dovoluje navštívenému pacientovi opustit lůžko, budete vítáni k posezení v nemocniční jídelně a kavárně.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace