Nadstandardní péče

Pokoje

  • Ubytování v těchto pokojích je možné za paušální denní úhradu dle platného ceníku nadstandardních služeb Nemocnice Na Homolce.
  • Informace o možných typech pokojů na jednotlivých odděleních Vám podá ošetřující personál nebo sekretariát příslušného oddělení.
  • Nemáte-li ošetřujícím lékařem předepsanou dietu, můžete si objednat celodenní výběrové menu dle jídelníčku pro sudý a lichý týden, které pro Vás připravili pracovníci kuchyně Nemocnice Na Homolce.

Výběrové menu

  • Celodenní výběrové menu v rozsahu tří hlavních jídel, svačiny a druhé večeře se hradí denním paušálním poplatkem dle platného ceníku nadstandardních služeb Nemocnice Na Homolce.
  • Objednávku výběrového menu je nutno učinit den předem do 15,00 hod. u sestry na oddělení. Informujte se na výběrové menu u sestry či na sekretariátu příslušného oddělení a požádejte o předložení jídelníčku.
  • Pokud nemáte zájem o výběrové menu, pak je pro Vás samozřejmě připravena standardní celodenní nemocniční strava hrazená Vaší pojišťovnou. 

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace