Informace o hospitalizaci

VÍTÁME VÁS V NEMOCNICI NA HOMOLCE

  • Poskytujeme zdravotní péči ve všech oborech medicíny
  • Jsme specialisté na nemoci kardiovaskulární a nervové soustavy
  • Nabízíme nejmodernější diagnostické a léčebné postupy
  • Používáme rychlé a pro pacienta nejméně zatěžující postupy při určení nemoci a její léčbě
  • Naši odborníci jsou profesionálové ve svém oboru

Nemocnice Na Homolce je renomovaným pracovištěm s komplexní diagnostickou a léčebnou péčí o nemocné s chorobami srdce a cév a o nemocné s chorobami nervové soustavy, především mozku a míchy. Součástí této péče je také léčba onemocnění a poranění páteře. Kromě těchto specializací nabízíme našim pacientům také široké spektrum služeb v oborech všeobecné chirurgie, ortopedie, urologie, gynekologie, interního lékařství a některých dalších.

Všichni členové našeho zdravotnického týmu Vám poskytnou všestrannou péči, jejímž cílem je přesná diagnostika Vašich zdravotních obtíží, komplexní léčba ať již chirurgická, intervenční či konzervativní a v případě potřeby také následná rehabilitace.

Nemocnice Na Homolce je držitelem prestižní mezinárodní akreditace JCI (Joint Commission International). Splňujeme cca 1 500 ukazatelů kvality zdravotní péče, které dokazují, že věnujeme soustavnou a důslednou pozornost potřebám a právům našich pacientů, jejich bezpečnosti a bezchybnosti léčebných procesů. Tento malý průvodce po naší nemocnice Vám pomůže zodpovědět základní otázky, které Vás nebo Vaše blízké budou zajímat v souvislosti s hospitalizací. Věnujte, prosím, několik okamžiků jeho četbě před nebo na začátku příjmu k nemocniční léčbě.

Přejeme Vám brzké uzdravení.


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace