Pacienti

  • poskytujeme zdravotní péči ve všech medicínských oborech 
  • jsme specialisté na onemocnění kardiovaskulárního a nervového systému 
  • nabízíme nejmodernější vyšetřovací metody a často jedinečné léčebné postupy
  • při stanovení diagnózy volíme rychlé a pro pacienta co nejméně zatěžující postupy 
  • naši odborníci mají nejvyšší kvalifikaci ve svém oboru 
 

Upozornění: Vážení pacienti, rádi bychom vás upozornili, že veškeré platby, které od vás požadujeme v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb, je třeba uhradit výhradně v pokladnách nemocnice, a to na základě potvrzení o platbě, které vám v pokladnách vydáme. Platby z jiných míst, které by neproběhly v oficiálních pokladních místech, Nemocnice Na Homolce nemůže akceptovat. 

 

Aktuality na Homolce

Všechny aktuality

Úspěšně jsme dokončili projekt energetických úspor

20. června Nemocnice Na Homolce slavnostně ukončila jeden z největších a nejkomplexnějších projektů energetických úspor v českém zdravotnictví. Realizace ambiciózního projektu trvala pouhý jeden rok a přinese nemocnici úsporu nákladů na energie až o 40 %. Realizace  zahrnovala investice do zateplení střech, obměny oken, dveří a jiných fasádních prvků, modernizace vytápění a vzduchotechniky, osvětlení, fotovoltaiky, řízení technologických zařízení, a to vše za plného provozu nemocnice.

Celý článek

Páteř je hromosvodem psychiky

Proč může být pro naše bedra nebezpečný golf či jízda na kole? Jak se na zdraví páteře podepíše stres? A co se stane, když se hrbíme u počítače? Na tyto a další otázky odpovídá přední český neurochirurg Jiří Chrobok, specialista na operace páteře.

Celý článek