Publikační činnost

Publikační činnost autorů v Nemocnici Na Homolce je spravována Lékařskou knihovnou a zaznamenávána do vlastního evidenčního systému.

Pro získání podrobnějších informací lze kontaktovat Mgr. Danielu Tumpachovou – vedoucí Lékařské knihovny tel.: 257 272 345

Výsledky vědecko-výzkumné činnosti jsou zasílány poskytovateli dotace a následně evidovány v RIV (Rejstřík informací o výsledcích). Na základě těchto záznamu probíhá hodnocení, které slouží jako jeden z podkladů pro udělení institucionální podpory.

Hodnocení výzkumných organizací: www.vyzkum.cz

Přehled výsledků výzkumné činnosti: www.rvvi.cz

 

Vývoj absolutního počtu písemných sdělení a vystoupení na konferencích

 


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace