Publikační činnost

Publikační činnost autorů v Nemocnici Na Homolce je spravována Lékařskou knihovnou a zaznamenávána do vlastního evidenčního systému.

Pro získání podrobnějších informací lze kontaktovat Mgr. Danielu Tumpachovou – vedoucí Lékařské knihovny tel.: 257 272 345

Výsledky vědecko-výzkumné činnosti jsou zasílány poskytovateli dotace a následně evidovány v RIV (Rejstřík informací o výsledcích). Na základě těchto záznamu probíhá hodnocení, které slouží jako jeden z podkladů pro udělení institucionální podpory.

Hodnocení výzkumných organizací: www.vyzkum.cz

Přehled výsledků výzkumné činnosti: www.rvvi.cz

 

Vývoj absolutního počtu písemných sdělení a vystoupení na konferencích

 


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace