Všeobecná sestra na odd. stereotaktické a radiační neurochirurgie

Jsme jediné oddělení v České republice, které nabízí stereotaktickou radiochirurgii pomocí Leksellova gama nože a mini-invazivní stereotaktickou neurochirurgii v celé její šíři.
Přijmeme nadšeného kolegu/kolegyni, který doplní náš profesionální a přátelský tým.

  • 0,5 úvazek
  • Jednosměnný provoz

Požadavky:

  • PSS, ARO, OSP, VŠ není podmínkou
  • Praxe výhodou
  • Spolehlivost, pracovitost, chuť učit se novou specializaci
  • Uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

  • OS – instrumentování u stereotaktických operací při léčbě LGN - práce na ozařovně, vedení zdravotnické dokumentace pacientů formou dispenzáře.
  • Vedení zdravotnické dokumentace pacientů

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Fungující systém měsíčních odměn
  • Proplácení přesčasových hodin
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • Osobní konto - přidělenou částku osobního konta zaměstnanec čerpá formou benefitní karty Up
  • 5 + 1 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost parkování u objektu
  • Relaxační centrum (bazén, sauna, jóga)
  • MultiSport kartu
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Školku pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice

Nástup:      Ihned nebo dle dohody

Oddělení:   Stereotaktické a radiační neurochirurgie

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364