Kardioanesteziologická sestra

Oddělení kardioanesteziologie je součástí Kardiocentra Nemocnice Na Homolce. Hlavní činností oddělení je poskytovat komplexních služby v celém rozsahu oboru anesteziologie a resuscitace a oboru intenzivní medicíny, a to v rámci Kardiocentra, tzn. pro Kardiologické a Kardiochirurgické oddělení a jejich pacienty.

  •  Plný úvazek
  •  Práce v jednosměnném nerovnoměrném provozu - ranní a služba

Náplň práce:

  • Poskytování vysoce specializované ošetřovatelské péče před, v úvodu a během anestezie u pacientů podstupující kardiochirurgický operační výkon nebo invazivní výkon v kardiologii (monitoring pacienta, vč. invazivního, kanylace periferních a arteriálních vstupů, aj.).

Požadavky:

  • SZŠ/VOŠ/VŠ – Všeobecná sestra
  • ARIP či VŠ vzdělání v intenzivní péči
  • Praxe na oddělení kardioanesteziologie výhodou
  • Praxe na oddělení intenzivní péči podmínkou
  • Profesionální přístup, svědomitost, komunikativnost, kolegialita

Nabízíme:

  •  Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • Práci v malém kolektivu sester specialistek
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní konto - přidělenou částku osobního konta zaměstnanec čerpá formou benefitní karty Up
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (sauna, bazén, posilovna)
  • Karta MultiSport
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Nástup:          Ideálně od 07/2024 či dle dohody

Oddělení:       Kardioanesteziologie (KAN) - Nemocnice Na Homolce (homolka.cz)

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364