Sanitář/ka na oddělení všeobecné chirurgie - lůžkové oddělení

Chirurgické oddělení zajišťuje komplexní vysoce specializovanou lůžkovou a ambulantní chirurgickou péči pro dospělé. Ambulantní sektor je rozdělen na akutní část a specializované odborné poradny. Do přátelského týmu přijmeme kolegu/kolegyni.

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný nerovnoměrný provoz

Náplň práce:

  •  sanitářské práce – úklid, převoz materiálu a pacientů, manipulace s prádlem, sádrování

Požadavky:

  •  Spolehlivost, důslednost, samostatnost, pracovitost, empatie
  • Sanitářský kurz výhodou
  • Zkušenosti ze zdravotnictví výhodou

Nabízíme:

  •  Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Osobní konto - přidělenou částku osobního konta zaměstnanec čerpá formou benefitní karty Up
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost parkování u objektu
  • Relaxační centrum (bazén, sauna)
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  •  Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice

Nástup:          Dohodou

Oddělení:       Všeobecná chirurgie

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364