Elektrotechnik silnoproudu

Máte kvalifikaci v oboru silnoproudu a zájem o profesní růst? Hledáme kolegu či kolegyni, která nám pomůže s projektováním, koordinací a plánovaním prací.

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz (po - pá 7:00 - 15:30 hod.)

Náplň práce:

  • Koordinace prací na silnoproudých a slaboproudých zařízeních
  • Odpovídá za zajištění spolehlivého a bezpečného spravování elektro silnoproudých systémů
  • Odpovídá za operativní provádění montážních prací a odstraňování závad
  • Provádí preventivní údržbu, montáž, běžné opravy, kontroly a prověrky technické způsobilosti
  • V souvislosti s návazností silnoproudých rozvodů se slaboproudými systémy úzce spolupracuje se skupinou elektro slaboproud a skupinou technologií MaR

Požadavky:

  • Kvalifikace „osoby znalé pro samostatnou činnost“ („vedoucí elektrotechnik“)
  • Min 3 roky praxe v práci se silnoproudými zařízeními
  • Osvědčení pro práci na zařízeních nad 1000 V výhodou
  • Schopnost aktualizovat výkresovou (projektovou) dokumentaci včetně aktualizace informací v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC, především schopnost práce v excelu
  • Spolehlivost, důslednost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • Příspěvky FKSP (penzijní připojištění a další)
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (sauna, bazén, lekce jógy)
  • Karta MultiSport
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364