Technik slaboproudu a MaR

Máte kvalifikaci v oboru elektrotechniky a zájem o práci u stabilního zaměstnavatele?

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz (po - pá 7:00 - 15:30 hod.)

Náplň práce:

  • Instalace, údržba a opravy systémů EPS, PCO, EZS, CCTV, UPS a MaR. Spolupráce s externími organizacemi při řešení závad a při zavádění nových moderních technologií
  • Vedení příslušné provozní dokumentace, evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Diagnostika řídicích systémů
  • Obsluha technologických zařízení

Požadavky:

  • Kvalifikace „osoby znalé pro samostatnou činnost“ („elektrotechnik“)
  • Minimálně 2 roky praxe v instalaci, údržbě a opravách systémů EPS, PCO, EZS, CCTV, UPS, MaR a orientace v příslušné dokumentaci
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost, důslednost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Podmínky pro osobní a profesní rozvoj
  • Osobní konto formou příspěvku z FKSP
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (sauna, bazén, lekce jógy)
  • Karta MultiSport
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:        dohodou
Oddělení:     Odbor provozu

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364