Administrátor vědecko–výzkumných projektů

Staňte se součástí odborného týmu a spolupracujte na inovativních klinických studiích s uznávanými českými lékařskými kapacitami.

  • Plný nebo částečný úvazek (3 dny v týdnu)
  • Absolventy rádi zaučíme

Náplň práce:

  • Administrace a supervize vědecko-výzkumných projektů a klinických studií
  • Příprava podkladů pro žádosti o dotační programy/granty
  • Příprava podkladů pro nové smlouvy o klinických studiích
  • Reporting (zprávy, analýzy a statistika)
  • Komunikace s výzkumnými týmy, poskytovateli dotací a zadavateli studií
  • Asistence při auditech klinických studií kontrolními orgány

Požadujeme:

  • Znalost programů Microsoft Office
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2)

Výhodou pro Vás bude:

  • Praxe v oblasti projektového řízení dotačních programů
  • Orientace v procesech a ekonomice příspěvkových organizací
  • Znalost metodiky klinických studií a výzkumných projektů

Vaše osobnostní předpoklady:

  • Schopnost koncepční práce
  • Silná osobnost odolná vůči stresu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Schopnost dotahovat záležitosti do konce a dodržovat termíny

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou a různorodou práci pro akreditované, moderní a prosperující zdravotnické zařízení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvky z FKSP formou osobního konta (dovolená, penzijní připojištění, kupón MHD, kultura, sport apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick days)
  • Výborné stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna)
  • Kartu MultiSport
  • Možnost parkování u objektu
  • Školku pro zaměstnance v blízkosti areálu nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:
Ihned nebo dle dohody

Oddělení: Odbor vědy a výzkumu

Pokud byste se rádi přidali k našemu týmu, neváhejte nám zaslat životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu:
volna.mista@homolka.cz. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů ze strany Nemocnice Na Homolce, a to za účelem a po dobu konání výběrového řízení. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Více o zpracování.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Kontaktujte nás.

Specialista náboru
Tel.: +420 257 272 306
Mobil: +420 734 264 364
E-mail: volna.mista@homolka.cz