Administrativní pracovník na recepci oddělení Nukleární medicíny a PET centra

Staňte se součástí přátelského týmu na oddělení nukleární medicíny, které poskytuje špičkové zobrazovací metody v diagnostice.

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • Telefonická a osobní komunikace s pacienty (objednávání, příjem)
  • Správa dokumentace pacientů
  • Příprava podkladů pro zdravotní pojišťovny
  • Administrativa spojená s fakturami
  • Odpovědnost za odesílání a příjem poštovních zásilek
  • Práce v nemocničních programech

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale nikoli podmínkou
  • Vstřícný a empatický přístup k pacientům
  • Schopnost řešit problémy konstruktivně a nekonfliktně
  • Zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
  • Příjemné vystupování a týmová spolupráce
  • Flexibilita a schopnost a chuť učit se
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v zázemí akreditovaného, moderního a prosperujícího zdravotnického zařízení
  • Stabilní a motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Osobní konto formou příspěvků z FKSP (dovolená, penzijní připojištění, kupón MHD, kultura, sport, apod.)
  • Podmínky pro osobní a další profesionální rozvoj
  • Relaxační centrum (bazén, sauna)
  • MultiSport kartu
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Školku pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:
Možný ihned nebo dle dohody

Oddělení: Oddělení Nukleární medicíny a PET centrum

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se potkali osobně, zašlete nám životopis na emailovou adresu
volna.mista@homolka.cz nebo volejte 257 272 306. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů ze strany Nemocnice Na Homolce, a to za účelem a po dobu konání výběrového řízení. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Více o zpracování.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Kontaktujte nás.

Specialista náboru
Tel.: +420 257 272 306
Mobil: +420 734 264 364
E-mail: volna.mista@homolka.cz