, rubrika Aktuality

Důležité upozornění

Očkovací centrum Nemocnice Na Homolce je určené pouze lidem, kteří se zaregistrovali přes centrální rezervační systém https://registrace.mzcr.cz/ nebo telefonickou linku 1221 a prokážou se potvrzující SMS zprávou.

Počet vakcín a kapacita očkovacího centra jsou omezené, ostatní zájemce, ani doprovod registrovaných osob, nemůžeme bohužel očkovat.

Buďte prosím trpěliví a vyčkejte, až dostanete zprávu o rezervaci konkrétního termínu a času.

Informace o potvrzených rezervacích v Nemocnici Na Homolce poskytujeme na tel.: 603 166 355 od 7.00 do 15.00. Ostatní informace získáte na naší centrální telefonické lince: 257 271 111.

Děkujeme za pochopení


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace