, rubrika Aktuality

Česko-japonský on-line seminář o zavedení inovovaného laserového balonkového katétru

Dnes celý den probíhal v Nemocnici Na Homolce live transmission seminář, v jehož průběhu arytmologický tým prof. Petra Neužila zprostředkoval japonským kolegům své zkušenosti se zavedením inovovaného laserového balonkového katétru s robotickým posunem.

Jedná se o jednu z metod, u níž se prokazuje okamžitý i dlouhodobý efekt u pacientů s fibrilací síní, což je nejčastější arytmie, která se vyskytuje u téměř dvou procent populace. Naše nemocnice má nejvíce provedených výkonů s balonkovým katétrem na světě, proto je tento seminář organizován právě od nás.

Garantem on-line semináře je japonská odborná společnost Japanese Heart Rhythm Society.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace