, rubrika Aktuality

Štádlerův úspěch na světovém kongresu

Primář naší cévní chirurgie prof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D., se ve dnech 15.–17. května zúčastnil světového kongresu o chirurgii a anestezii v Kuala Lumpuru v Malajsii.

Jeho přednáška s názvem Aortic and Non-aortic Robotic Vascular Surgery byla zařazena do úvodní sekce jako jeden z hlavních, klíčových příspěvků. „Úvodní sekce – keynote session v rámci zahájení kongresu – obsahovala celkem pět tzv. keynote lectures, z nichž každá byla v délce 40 minut. Kromě mojí přednášky to byly dále tři přednášky z USA a jedna z Indie,“ řekl Štádler na potvrzení svého významného postavení mezi účastníky kongresu.

prof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D.

Petr Štádlerprof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace