, rubrika Aktuality

Štádlerův úspěch na světovém kongresu

Primář naší cévní chirurgie prof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D., se ve dnech 15.–17. května zúčastnil světového kongresu o chirurgii a anestezii v Kuala Lumpuru v Malajsii.

Jeho přednáška s názvem Aortic and Non-aortic Robotic Vascular Surgery byla zařazena do úvodní sekce jako jeden z hlavních, klíčových příspěvků. „Úvodní sekce – keynote session v rámci zahájení kongresu – obsahovala celkem pět tzv. keynote lectures, z nichž každá byla v délce 40 minut. Kromě mojí přednášky to byly dále tři přednášky z USA a jedna z Indie,“ řekl Štádler na potvrzení svého významného postavení mezi účastníky kongresu.

prof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D.

Petr Štádlerprof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace