, rubrika Aktuality

Připojujeme se ke kampani Movember

Symbolický knírek nosí v listopadu všichni, kdo se připojují ke kampani Movember, která již 17 let zvyšuje povědomí o rakovině prostaty či varlat. Také Nemocnice Na Homolce vyzývá všechny muže, aby nepodceňovali své zdraví a chodili na preventivní vyšetření včas. Ročně podlehne rakovině prostaty 1400 mužů. Přestože nových případů přibývá, stále více lidí se daří vyléčit.

Na urologickém oddělení naší nemocnice provádíme základní i speciální diagnostiku a zaměřujeme se na minimálně invazivní výkony, které pomáhají pacientům k brzkému zotavení a návratu do běžného života. Pokud byste potřebovali podstoupit chirurgický zákrok, tzv. prostatektomii, můžete se k robotické operaci karcinomu prostaty objednat zde.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace