, rubrika Aktuality

Přijďte si vyzkoušet ovládání operačního robota

Při příležitosti 15. výročí robotických operací v Nemocnici Na Homolce a v ČR, představí naše nemocnice společně s firmou Intuitive ve dnech 9. a 10. září na 5. patře před příjmem k hospitalizaci veřejnosti a zaměstnancům nemocnice robotický systém Da Vinci.

Návštěvníci budou moci usednout ke konzoli a vyzkoušet si, jakou techniku používají při operaci chirurgové z Nemocnice Na Homolce a zároveň se mohou dozvědět mnoho zajímavostí o tomto špičkovém zařízení svého druhu v robotických technologiích. 

Více v tiskové zprávě zde.

Foto


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace