, rubrika Aktuality

Nový endosonograf – dárek od Nadace ČEZ

Naše interna získala nový, moderní endosonografický přístroj s diagnostoickým kanálem pro gastroenterologická vyšetření. Příspěvek jeden milion korun na jeho pořízení poskytla nemocnici Nadace ČEZ.

„Děkuji Nadaci ČEZ za příspěvek na pořízení tohoto přístroje, který je pro naši gastroenterologii velmi přínosný. Tubus nového endosonografu je tenčí, ohebnější a lépe se s ním vyšetřuje v obtížněji přístupných místech. Díky těmto vlastnostem bude sloužit k primárně diagnostickým účelům, zatímco starší přístroj s terapeutickým (širším) kanálem budeme nadále používat k léčebným zákrokům,“ řekla k tomu primářka interního oddělení MUDr. Viera Křížová.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace