, rubrika Aktuality

Nemocnice Na Homolce ukončuje spolupráci s dceřinou společností

Ředitel Nemocnice Na Homolce Ivan Oliva k dnešnímu dni ukončil platnost smlouvy o dodávkách zdravotnického materiálu mezi nemocnicí a dceřinou společností Holte Medical. S ohledem na dodací lhůty mají sice ještě dodavatelé možnost již objednaný zdravotnický materiál nemocnici přes Holte Medical doručit, ale nejpozději do 31. března.

„Od prvního dubna nemocnice žádné další dodávky zdravotnického materiálu od Holte Medical již přijímat nebude. Veškeré nákupy a dodávky prostřednictvím dceřiné společnosti budou tedy definitivně uzavřeny k 31. březnu 2018, jak jsem se zavázal,“ řekl k tomu Oliva.

Dceřiná společnost Holte Medical, která je od 1. 1. 2017 v likvidaci, dodávala Nemocnici Na Homolce zdravotnický materiál na základě smlouvy, jež nemocnici umožňovala zajistit si plynulé zásobování a provoz. Nemocnice objem dodávek přes dceřinou společnost postupně snižovala, přímo úměrně tomu, jak se jí dařilo uzavírat vlastní smlouvy s dodavateli, které vybrala ve veřejné soutěži podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Od 1. dubna 2018 budou veškeré nákupy výhradně v kompetenci nemocnice.  


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace