, rubrika Aktuality

Memorandum o spolupráci s Nemocnicí Přátelství v Hanoji

Při prezidentské návštěvě Vietnamu bylo přijato memorandum o spolupráci mezi Nemocnicí Na Homolce a Nemocnicí Přátelství v Hanoji.

V rámci zahraniční mise prezidenta České republiky Miloše Zemana podepsali včera ředitel Nemocnice Na Homolce Dr. Ing. Ivan Oliva a ředitel Nemocnice Přátelství v Hanoji Nguyễn Thanh Hà, Ph.D., memorandum o spolupráci. Obě nemocnice, jejichž odborné zaměření je velmi blízké, chtějí spolupracovat v oborech kardiologie, kardiochirurgie, neurologie, neurochirurgie, a to především v oblasti vzdělávání lékařů a dalšího zdravotnického personálu a v oblasti vědy a výzkumu. Dnes mají zástupci Nemocnice Na Homolce na programu návštěvu Nemocnice Přátelství. Ještě v letošním roce by zástupci vietnamské nemocnice měli na základě pozvání navštívit Prahu.

Nemocnice na Homolce - memorandum ve Vietnamu

Nemocnice na Homolce - memorandum ve Vietnamu


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace