, rubrika Aktuality

Memorandum o spolupráci s Nemocnicí Přátelství v Hanoji

Při prezidentské návštěvě Vietnamu bylo přijato memorandum o spolupráci mezi Nemocnicí Na Homolce a Nemocnicí Přátelství v Hanoji.

V rámci zahraniční mise prezidenta České republiky Miloše Zemana podepsali včera ředitel Nemocnice Na Homolce Dr. Ing. Ivan Oliva a ředitel Nemocnice Přátelství v Hanoji Nguyễn Thanh Hà, Ph.D., memorandum o spolupráci. Obě nemocnice, jejichž odborné zaměření je velmi blízké, chtějí spolupracovat v oborech kardiologie, kardiochirurgie, neurologie, neurochirurgie, a to především v oblasti vzdělávání lékařů a dalšího zdravotnického personálu a v oblasti vědy a výzkumu. Dnes mají zástupci Nemocnice Na Homolce na programu návštěvu Nemocnice Přátelství. Ještě v letošním roce by zástupci vietnamské nemocnice měli na základě pozvání navštívit Prahu.

Nemocnice na Homolce - memorandum ve Vietnamu

Nemocnice na Homolce - memorandum ve Vietnamu


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace