, rubrika Aktuality

Bolí vás záda? Cvičte s námi.

Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny nabízí od října cvičení pro veřejnost, zaměstnance nemocnice i pro pacienty, kteří ukončili rehabilitační léčbu a chtějí ve cvičení nadále pokračovat.

Přihlaste se na preventivní cvičení, bližší informace naleznete níže na letáčku.

  • Pomůžeme vám s výběrem cviků a chutí na sobě dlouhodobě pracovat. Jakýkoliv pohyb se počítá a i málo je lepší než nic.
  • Dostanete příležitost zlepšit funkce a parametry svého těla i svou duševní rovnováhu.
  • Budete více odolní proti nemocem nejen pohybového aparátu.
  • Budeme se snažit o pestré cvičení s využitím pomůcek k protažení zkrácených svalů, k aktivaci hlubokého stabilizačního systému a pro udržení svalové rovnováhy.

 

Nemocnice na Homolce - Boli Vas zada, cvicte s nami


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace