, rubrika Aktuality

Aktuality k očkování

Od 24. března se mohou k očkování registrovat osoby s chronickým onemocněním či zdravotním stavem s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19.

Osoby s chronickým onemocněním nebo zdravotním stavem s vysokým rizikem těžkého průběhu COVID-19 se od 24. března mohou registrovat na očkovacím místě, a to prostřednictvím Centrálního rezervačního systému https://crs.mzcr.cz s použitím unikátního kódu. Ten získají od svého ambulantního specialisty nebo od specializovaného pracoviště. Unikátní kód bude mít omezenou platnost do 30. dubna 2021 a je určen pouze pacientovi a je zakázané jej předávat nebo sdělovat jakékoli jiné osobě. I nadále mohou chronici využít očkování u svých praktických lékařů a ve vybraných centrech vysoce specializované péče. Seznam diagnóz a zdravotních stavů s vysokým rizikem těžkého průběhu COVID-19.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace