, rubrika Aktuality

4. únor – Světový den boje proti rakovině

Letošní slogan „Jsem a budu“, který pro rok 2021 vyhlásila Unie pro mezinárodní kontrolu rakoviny (UICC), symbolicky připomíná, že vše se odvíjí od osobního přístupu k vlastnímu zdraví. Proto jsou tak důležité aktivní život, pozitivní myšlení a preventivní prohlídky.

Onkologická léčba dnes dosahuje skvělých výsledků. Řada nádorů, které lékaři zachytí včas, mohou být i vyléčeny. Tak jako v případě rakoviny prsu. Mamografický screening, který je zaměřený na ženy, jež nemají ještě žádné příznaky, můžete využít i v akreditovaném pracovišti naší nemocnice. Díky komplexní péči máte jistotu, že se o vás v naší nemocnici dobře postaráme.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace