, rubrika Aktuality

15. 6. je Den lékáren

Lékárna Nemocnice Na Homolce se i letos připojila ke Dni lékáren. Tento rok jsou tématem alergie, kterými trpí v České republice přibližně 2 miliony lidí. Alergie může propuknout kdykoli během života – od narození až do pokročilého věku. Pro člověka znamená malé nepříjemnosti i velká rizika.

Její projevy jsou velmi rozmanité. Může to být kopřivka, rýma i velmi prudká reakce ohrožující život. Naši lékárníci proto svým pacientům poradí, jak těmto zdravotním obtížím předejít, nebo jak je co nejlépe zvládnout. Připravili pro své pacienty a zákazníky na tento den letáčky s důležitými informacemi o alergii a na pacientském webu www.lekarnickekapky.cz naleznete velké množství článků věnujících se jednotlivým druhům alergií a jejich řešení.Přijďte navštívit lékárnu Nemocnice Na Homolce.

Nemocnice na Homolce - Lékárna

Nemocnice na Homolce - Lékárna


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace