Všeobecná sestra / Perioperační sestra na oddělení kardiochirurgie - operační sál

Jste začátečník s chutí učit se novým věcem nebo zkušená sestra a rádi byste pracovali na pracovišti vybaveném moderními technologiemi jako jsou například robotické sály apod.?
Přidejte se k nám! Garantujeme Vám osobní a férový přístup, dostatek času na zaučení a stabilní a vstřícný kolektiv.

O operačním sále kardiochirurgického oddělení:

  • Poskytujeme pacientům komplexní chirurgickou léčbu onemocnění srdce (s výjimkou transplantace srdce) a velkých nitrohrudních cév.
  • Soustřeďujeme se na náročné, záchovné operace srdečních chlopní, operace akutních
  • a chronických onemocnění aorty, operace vrozených srdečních vad u dospělých pacientů, chirurgickou léčbu pacientům s ICHS (provádění bypassů) a chirurgickou léčbu arytmií;
  • Mini invazivní operace dnes provádíme z malých řezů na straně hrudníku bez nutnosti otevřít hrudní kost.
  • Velkou pomoc nám poskytuje robotický systém Da Vinci, díky kterému provádíme vybrané operace pouze z malých vpichů.

Náplň práce:

  • Příprava instrumentária, zdravotnických prostředků a jiného potřebného materiálu a pomůcek pro realizaci operačních výkonů
  • Provádění specializovaných sterilizačních a dezinfekčních postupů
  • Instrumentace při operačních výkonech
  • Péče o pacienty před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu včetně intervenčních, invazivních a diagnostických úkonů

Požadavky:

  • SZŠ / VOŠ / VŠ
  • PSS perioperační péče a praxe na operačním sále je výhodou, nikoli podmínkou
  • Vítáme i absolventy/ky, které rádi zaučíme
  • Ochotu pracovat na plný úvazek v jednosměnném provozu (bez pohotovosti) nebo dvousměnném provozu (s pohotovostí)
  • Profesionální přístup a svědomitost
  • Komunikativní a vstřícný přístup k pacientům i kolegům
  • Flexibilitu a chuť učit se

Nabízíme:

  • Práci na plný či zkrácený úvazek
  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Osobní konto - přidělenou částku osobního konta zaměstnanec čerpá formou benefitní karty Up
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (možnost vzdělávání - kongresy, semináře)
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (sauna, bazén)
  • Karta MultiSport
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Možnost parkování u objektu
  • Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup: Možný ihned nebo dle dohody

Oddělení: Kardiochirurgie - operační sály

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364