Dispečer technologií (MaR)

Aktuálně hledáme do našeho týmu na velín kolegu z oboru elektro, který má zkušenosti na pozici MaR (měření a regulace).

  • Práce v nepřetržitém provozu s příplatky
  • 12 hodinové směny s nepravidelným rozložením

Náplň práce:

  • Diagnostika řídících systémů
  • Obsluha technologických zařízení
  • Identifikace problému a řešení oprav
  • Evidence kontrolních zjištění
  • Spolupráce v rámci technického týmu

Požadavky:

  • SOU/SŠ
  • Osvědčení o zkoušce dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice – min. § 6
  • Praxe na pozici MaR (měření a regulace)
  • Samostatnost, zodpovědnost, svědomitost
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Osobní konto formou příspěvku FKSP
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna)
  • MultiSport karta
  • Možnost parkování u objektu
  • Ubytovna pro mimopražské zaměstnance
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:     možný ihned nebo dohodou
Oddělení:  Odbor provozu

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364